Mitsubishi Motors Outlander PHEV

Masz wszystko na oku

Deska rozdzielcza została zaprojektowana tak, by wszystkie elementy były dobrze widoczne i łatwe do odczytania w trakcie jazdy. W zależności od wersji, Outlander PHEV może być wyposażony w system nawigacji obsługiwany za pomocą wygodnego wyświetlacza dotykowego. Co więcej, ekran o rozmiarze 7 cali wyświetla też widok z kamery cofania.

Zdalne sterowanie

Za pomocą smartfona

Będzie Ci wygodnie dbać o pojazd, używając smartfona - żeby zdalnie programować zegar ładowania, przełożyć ładowanie na noc (kiedy opłaty za elektryczność mogą być niższe), sprawdzać pozostały czas ładowania.

Uwaga: zarówno pojazd, jak i smartfon muszą zostać ze sobą połączone siecią Wi-Fi.

iTunes Aplikacja iOS Pobierz
Google Play Aplikacja Android Pobierz

Komfort podróżowania

Najwyższej jakości skóra dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych.

Absolutna cisza

Rockford Fosgate Premium Sound System

Doskonałe wyciszenie przestrzeni pasażerskiej sprawia, że możesz delektować się zachwycającą jakością dźwięku w nowym systemie audio stworzonym we współpracy z Rockford Corporation. Dziewięć głośników otoczy Cię wspaniałym dźwiękiem DTS Neutral Surround TM.

Technologia,

dzięki której zachowujesz kontrolę

Technologia dzięki której zachowujesz kontrolę

Pokonuj każdą drogę - masz pewność, że doprowadzona do perfekcji technologia napędu 4WD zapewnia Ci stabilność i precyzję prowadzenia pojazdu.

Zachowasz spokój ducha, bo wszyscy pasażerowie są chronieni środkami bezpieczeństwa czynnego i solidnym nadwoziem typu RISE.

System S-AWC

System S-AWC Ten system zintegrowanej kontroli zapewnia niespotykaną trakcję, stabilność i intuicyjne prowadzenie nawet w wymagającym terenie poprzez optymalne łączenie systemu stabilizacji toru jazdy (ASC) z elektronicznie sterowanym napędem (4WD).

Blokada mechanizmu różnicowego

Inteligentny system napędu
na 4 koła
Kiedy nawierzchnia drogi staje się śliska, naciśnij przycisk 4WD LOCK, aby uzyskać efekt adekwatny do zablokowania centralnego mechanizmu różnicowego i równo rozłożyć moment napędowy na obie osie, co pozwoli Ci uzyskać lepszą trakcję i stabilność pojazdu.

Bateria została umieszczona pod podłogą,

by nie ograniczać przestrzeni wnętrza oraz obniżyć środek ciężkości, co zapewnia większe bezpieczeństwo i sterowność pojazdu.